Skip to main content

Історія фонду

Максим Опочанов

Засновник SaveKyiv

Маргарита Ляшуга

Засновниця SaveKyiv, директорка

Тимофій Щербатих

Засновник SaveKyiv

Історія фонду почалась майже одночасно із повномасштабним вторгненням російської федерації в Україну, коли у перші дні підприємці Максим Опочанов та Тимофій Щербатих випадково зустріли лікаря Маргариту Ляшугу.

З перших хвилин знайомства усі троє патріотів України спрямували свої зусилля на забезпечення потреб Збройних Сил України, лікарень та вимушено внутрішньо переміщених осіб, оскільки вони на власні очі бачили, як розгортається гуманітарна катастрофа і зрозуміли, що не можуть стояти осторонь.

У перші дні війни панував хаос та ніхто не знав чого та коли очікувати, багато хто залишивши свої домівки виїхали у невідомість, медичні заклади були переповнені військовослужбовцями, які боронили і боронять нашу Батьківщину.

У той же час, незважаючи на труднощі у логістиці, адже жодні транспортні компанії, приватні перевізники не працювали, Маргарита, Максим та Тимофій діставали та доставляли такі необхідні гуманітарні вантажі: ліки, медичні препарати, гуманітарну допомогу для військовослужбовців та цивільного населення.

Особливістю фонду є те, що ми доставляємо вкрай необхідні медичні засоби та допомогу в місця, де їх неможливо отримати іншим чином.

Сьогодні БО «БФ «Сейв Київ» продовжує почату у лютому минулого року роботу та закуповує ліки і обладнання в Європі для максимального сприяння нашим медикам у порятунку та відновленні військових, що боронять Україну та європейські демократичні цінності на полі бою, гуманітарну допомогу – для громадян, які вимушено покинули свої рідні домівки та переїхали, маючи лише документи у інші регіони нашої чарівної України.

Разом до перемоги! Слава Україні! Героям Слава!

Наша мета

Допомогти перемогти нашим захисникам та поліпшити умови невинних жертв війни.

Наші цілі

Допомога тим кому необхідно:

  • цивільне населення 
  • медичні установи 
  • українські військові

Установчі документи

Установчі документи

Наші волонтери

Oлексій Бойко

Волонтер

Платон Морозов

Волонтер